Kurumsal

Hakkımızda

Cephe sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi ile Bosna Cephe markasını oluşturan İnşaat Mühendisi Mehmet Yücel beyin yönetimi ve koordinasyonu ile genç ve dinamik bir marka yarattık ve tüm hizmetlerimizi bu dinamizm üzerinden sunmaktayız. Bosna Cephe’nin ilke ve değerlerin doğruluğuna olan inancı, çalışmalarının daha kaliteli olmasını ve çalışanların güvenini kazanmalarını sağlamıştır.

BOSNA CEPHE, müşterilerine çözüm ve başarı sunan yapısı ile faaliyetlerini 2015 yılından bu yana sürdürmektedir.

Dış cephe sistemlerindeki tüm proje ve çalışmalarını müşteri odaklı planlamakta ve uygulamaktadır. Sektördeki deneyim ve birikimlerini çalışmalarına yansıtan BOSNA CEPHE, müşterilerine her zaman beklentilerinin en az bir kademe üzerinde hizmet sunmaktadır.

Başta insan kaynakları olmak üzere, ürün ve uygulamadaki kalitelerinden ödün vermeyen bir anlayışla, müşterilerine çözümler sunan markamız, uluslararası pazara yönelik projeler sunmayı ön plana almıştır.

Bireylere ve topluma saygılı, yerel ve uluslararası hukuka uygun normlarda çalışmalarını sürdüren BOSNA CEPHE, sektöre yön veren yerli ve yabancı birçok marka ve ürün alternatifi ile hizmetlerini sunmaktadır.

Teknolojiyi, yeni ürünleri ve yeni uygulama metodlarını takip edip sektörümüz için en efektif olanlarını çalışma sahasına monte eden BOSNA CEPHE, sektör standartlarını maksimum seviyede hayata geçirmeyi hedefleyen bir firmadır.

Tasarım ve uygulama alanlarında çalışmalarını yürüten BOSNA CEPHE, modern mimarinin ilkelerine paralel olarak hizmet vermekte, projelerin temel aşamalarında, kaliteyi ve estetiği ortaya çıkaran detayları profesyonelce ele almaktadır.

Modern mimarinin ilkelerine paralel olarak hizmet veren BOSNA CEPHE, projelerin temel aşamalarında, kaliteyi ve estetiği ortaya çıkaran detayları profesyonelce ele almaktadır.

Dış cephe giydirme sektöründe birçok projeyi başarıyla tamamlayan BOSNA CEPHE, birikimlerin verdiği güvenle yoluna devam etmektedir. BOSNA CEPHE, kaliteli ve doğru ürün ile bu ürünlerin uygulanması yani montaj organizasyonunu en verimli biçimde kullanıyorken, zaman verimliliği modern çözümler, alternatif sistemler sunmaktadır.

Vizyonumuz

BOSNA CEPHE, tüm çalışmalarının merkezine müşteri odaklı çözümler ve sunumları koymuştur. Müşterilerimiz için çözümler sunarken, günümüz teknolojisini, kalitesini ve standartlarını da en üst seviyede vermek vizyonumuzun temel taşlarını oluşturmaktadır.

Misyonumuz

BOSNA CEPHE olarak her zaman bir adım sonrasını öngörmekteyiz. Bugünün birikimini ve çalışma disiplinimizi geleceğim mimarisi ile buluşturmaya odaklanan firmamız misyon olarak daima sektördeki gelecek güzel çalışmaları kendine hedef koymaktadır.

İletişim Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.